EN |
    ورود
   7:16:43 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 09
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

جلسه مشترک مدیران حوزه سلامت در خصوص بررسی نیازهای مناطق سیل زده کشور برگزار شد

جلسه مشترک مدیران حوزه سلامت در خصوص بررسی نیازهای مناطق سیل زده کشور برگزار شد

جلسه مشرک مدیران بهداشتی و درمانی در خصوص بررسی نیازهای مناطق سیل زده با حضور رئیس دانشگاه، معاونین درمان و بهداشتی، رئیس جمعیت هلال احمر و مدیران مراکز درمانی شنبه 17/1/98 در سالن شهدا ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، در این جلسه رئیس دانشگاه با اشاره به حجم خسارت های وارد شده به مناطق سیل زده گفت: به عنوان یک مسلمان و هموطن وظیفه داریم تا در صورت نیاز به خدمات درمانی و بهداشتی به یاری سیل زدگان کشورمان بشتابیم.

دکتر کوچکی افزود: کلیه واحدهای زیر مجموعه را موظف به تشکیل تیم های امدادی و درمانی خواهیم کرد تا در صورت نیاز به مناطق سیل زده اعزام شوند و پیشنهاد داد تا درصورت تمایل، هر یک از کارمندان دانشگاه که مایل هستند یک روز از حقوق خود را به سیل زدگان اختصاص دهند.

دکتر میرابوطالبی رئیس جمعیت هلال احمر نیز در این جلسه گفت: ویرانی سیل لرستان بیشتر از مناطق دیگر است و بهتر است کلیه همشهریان کمک های خود را به صورت نقدی در اختیار این جمعیت بگذارند تا خدمت رسانی برحسب نیازهای آن عزیزان صورت گیرد.

دکتر مروجی معاون بهداشتی دانشگاه، در این جلسه اعلام کرد تیم های بهداشتی دانشگاه آماده اند تا در صورت اعلام نیاز مسئولان ذیربط به مناطق سیل زده اعزام و خدمات بهداشتی ارائه کند.

دکتر حاجی جعفری معاون درمان دانشگاه نیز با اشاره به اینکه استان اصفهان یکی از استان های معین می باشد ضرورت آمادگی تیم های درمانی را یادآور شد و اعلام کرد در صورت نیاز ستاد مدیریت بحران کشور تعدادی از پرستاران و پزشکان داوطلب به مناطق سیل زده اعزام خواهند شد.

ساعت : 10:56 -  روز  : یکشنبه  - 18 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :121

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: