EN |
    ورود
   4:09:49 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 01 / 16
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

برگزاری نشست معاون تحقیقات و فناوری و روسای مراکز تحقیقات دانشگاه با پروفسورSchroeder عضو هیات علمی دانشگاه هامبورگ آلمان

نشست معاون و مدیران حوزه تحقیقات و فناوری و روسای مراکز  تحقیقات دانشگاه با پروفسور یواخیم شرودرSchroeder متخصص توانبخشی و علوم اجتماعی و عضو هیات علمی دانشگاه هامبورگ آلمان در این معاونت برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، این جلسه با حضور پروفسور یواخیم شرودر رییس برنامه نیازهای آموزشی ویژه دانشگاه هامبورگ و دکتر پیام شیروانچی مسئول هماهنگی روابط و همکاری های بین دانشگاه های علوم پزشکی ایران با آلمان به‌ منظور شناسایی و توسعه تبادلات علمی - آموزشی و همکارهای پژوهشی به همت معاونت تحقیقات وفناوری و دانشکده پرستاری برگزار شد.

 

دکتر حمیدرضا بنفشه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در این جلسه، با برشمردن توانایی‌های دانشگاه اظهار داشت: اقدامات اولیه برای طراحی و تصویب یک پروپوزال مشترک در زمینه توانبخشی سالمندان بین دانشگاه های علوم پزشکی کاشان و هامبورگ انجام شده است.

 

لازم به ذکر است: دانشگاه هامبورگ جزو 15 دانشگاه برترکشور آلمان و در میان 220 دانشگاه برتر جهان است و در این دانشگاه 42000 دانشجو مشغول به تحصیل هستند که پنج هزار نفرآنها خارجی است.

ساعت : 13:14 -  روز  : چهار شنبه  - 29 /  3 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :78

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: