EN |
    ورود
   5:31:32 AM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 04 / 26
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

از سوی قائم مقام وزیر در امور مجلس عنوان شد:

بررسی مشکلات و چالش های برنامه پزشک خانواده در کمیسیون بهداشت و درمان

قائم مقام وزیر در امور مجلس از مطرح شدن مشکلات و چالش های برنامه پزشک خانواده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد.

دکتر رمضان محسن پور در گفت وگو با خبرنگار وب دا، اظهار داشت:‌ در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان بحث برنامه پزشک خانواده از اهمیت زیادی برخوردار است و طی آن در کمیسیون دو جلسه کاملا جداگانه تشکیل داده شد. در یک جلسه اختصاصا وزیر بهداشت و جمعی از معاونان وی حضور داشته و صاحب نظران کمیسیون بهداشت نظرات و چالش هایی را که برای اجرای برنامه پزشک خانواده وجود دارد را مطرح کردند و وزیر بهداشت و معاونان به این موضوعات پاسخ دادند.

وی افزود: در کمیسیون بهداشت و درمان تصمیم گرفته شد که جلسه ای نیز با موضوع پزشک خانواده با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونانشان برگزار شود تا سوالات و چالش هایی که در حوزه بیمه وجود دارد را مطرح کنند. این جلسه بسیار مفید بود و نکات بسیار ارزشمندی از سوی نمایندگان مطرح شد.

دکتر محسن پور تصریح کرد: همچنین در جلسه اخیری که در کمیسیون بهداشت و درمان برگزار شد اعضای تشکیل دهنده تیم پزشک خانواده، پزشکان عمومی، ماماها و پرستاران حضور داشته و نظرات و چالش های پیش روی این برنامه را مطرح کردند.

قائم مقام وزیر در امور مجلس خاطرنشان کرد: برگزاری این جلسات نتایج بسیار خوبی برای وزرات بهداشت داشت زیرا موجب شد مشکلات این برنامه از زبان نمایندگان منتخب مردم بازگو شود و راه حل های مناسب نیز ارائه شود.

منبع خبر: وب دا

 

ساعت : 14:34 -  روز  : چهار شنبه  - 25 /  5 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :881

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: