EN |
    ورود
   12:26:35 PM

"خدایا به ما ظرفیت و لیاقتی عطا کن که بتوانیم ناشر بخشی از خبری باشیم که تو اراده کرده ای در هستی نشر یابد"
 

1399 / 05 / 25
 
پایگاه خبری وب دا کاشان

مشاور وزیر و مسئول دفتر فن آوری آمار و اطلاعات خبر داد:

برگزاری نخستین جشنواره خدمات الکترونیک سلامت

مشاور وزیر بهداشت و مسئول دفتر فن آوری آمار و اطلاعات از برگزاری نخستین جشنواره خدمات الکترونیک سلامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر حسین ریاضی در نشست خبری با بیان این مطلب اظهار داشت: جشنواره خدمات الکترونیک سلامت در بهمن ماه سال جاری با هدف افزایش عدالت اجتماعی به منظور دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت برگزار می شود.

وی افزود: گسترش کمی و کیفی خدمات الکترونیک در حوزه سلامت، فرهنگ‌ سازی و آموزش عمومی برای استفاده از این خدمات،‌ افزایش عدالت اجتماعی به منظور دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت، کاهش هزینه‌ها و عدم نیاز حضوری مردم برای دریافت این خدمات از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

مشاور وزیر، خدمات الکترونیکی حوزه آموزش پزشکی، پژوهش، بهداشت و درمان، سازمان الکترونیکی، خدمت الکترونیکی پزشک خانواده و پرونده الکترونیکی سلامت و خدمات الکترونیکی بیمه سلامت را از جمله محورهای برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

وی افزود: با برگزاری این جشنواره انتظار آن است تعامل بیشتری میان دستگاه‌های مختلف با حوزه سلامت ایجاد شود و بسترمناسبی برای عرضه خدمات نظام سلامت ایجاد شود.

دکتر ریاضی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر کلیه مکاتبات از طریق اتوماسیون اداری انجام می شود و تمام استان ها و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از طریق مکاتبات الکترونیکی با یکدیگر در ارتباط هستند.

ساعت : 15:5 -  روز  : شنبه  - 25 /  6 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :577

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: